Skip to content Skip to footer

WARSZTATY/ WYJAZDY

WARSZTATY/ WYJAZDY

bieszczady

Głos - Ciało - Emocje

Tegoroczne wakacje spędzimy między innymi w Bieszczadach na warsztatach wyjazdowych. Głos – Ciało – Emocje to aspekty, na których się skupimy i które połączymy w jedną całość, każdy uczestnik indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz koniecznie – zostały ostatnie miejsca!

2

Warsztaty dla profesjonalistów - wokaliści, aktorzy, lektorzy

Już wkrótce pierwsza edycja warsztatów dla profesjonalistów – zaawansowana grupa aktorów, wokalistów, lektorów będzie pracować nad techniką, obecnością na scenie, stresem związanym z występami i wieloma innymi aspektami pracy artysty.

3

Public Speaking Leaders Camp - organizowany przez Voice House Academy

Od wielu lat współpracuję z bardzo cenionym przeze mnie Jarosławem Kuźniarem, wspierając jego Klientów w ich wyzwaniach zawodowych. Od kilku miesięcy mam przyjemność również uczestniczyć gościnnie jako specjalista od głosu i mowy w organizowanych przez niego warsztatach i szkoleniach dla ludzi biznesu. Uczymy jak w sposób jakościowy, ale swobodny przekazywać wiedzę ekspercką oraz jak najlepiej wykorzystywać i wspierać swoje naturalne predyspozycje do wystąpień publicznych.

W programie szkolenia m.in.: warsztat oddechu, świadomość ciała, otwieranie głosu, elementy autoterapii, radzenie sobie ze stresem, praca z kamerą, storytelling.

Public Speaking Leaders’ Camp realizowany jest w ramach Voice House Academy.

warsztaty wyjazdy-2

Dbam o swój głos - warsztat o głosie i dla głosu

Zapraszamy na warsztat, podczas którego dowiesz się, jak skutecznie pracować nad swoim głosem, jak świadomie działać w profilaktyce głosu, a także jak utrzymać go w zdrowiu oraz wydolności.

warsztaty wyjazdy

Girl Power Pure Voice & Kobiecy Weekend Rozwojowy - z dala od codzienności

Wyjazd kobiecy na weekend, na którym skupiłyśmy się na odpoczynku, znalezieniu spokoju w sobie i w ciele, na byciu razem i wymianie doświadczeń. Pracowałyśmy też nad uważnością i nad oddechem.

To wszystko w pięknym młynie niedaleko Kazimierza Dolnego, tak żeby na chwilę uciec od warszawskiego zgiełku:)

warsztaty wyjazdy

Weekendowe warsztaty Pure Voice z Moniką Urlik

3-dniowe warsztaty z na których każdy z uczestników przygotował utwór/utwory solowe współpracująć z doświadczoną wokalistką, songwriterką i świetnym muzykiem – Moniką Urlik.

Oprócz tego odwiedził nas też Mateusz Żylik – fizjoterapeuta i osteopata, który współpracuje między innymi z Igą Świątek i pokazał parę technik pomagających w uspokojeniu oddechu i przygotowania ciała do pracy głosem.