Skip to content Skip to footer
zdj 19-min

Dbam o swój głos - warsztat o głosie i dla głosu

Zapraszamy na warsztat, podczas którego dowiesz się, jak skutecznie pracować nad swoim głosem, jak świadomie działać w profilaktyce głosu, a także jak utrzymać go w zdrowiu oraz wydolności.

Dzięki warsztatowi poznasz odpowiedź na następujące pytania:

  • Jak zbudować lepszą dykcję?
  • Jak panować nad głosem w sytuacjach stresujących?
  • Jak zareagować jeśli pojawiają się trudności z Twoim głosem oraz kiedy nie należy panikować?
  • Jak radzić sobie z problemami głosowymi kiedy już się pojawiły (przedstawiamy konkretne techniki)?
  • Czym jest mityczna przepona, czy da się ją szybko “zrobić” i czy w ogóle jest CI to potrzebne?

Będziesz mógł zadać także inne nurtujące Cię pytania w czasie trwania naszego warsztatu.

Spotkanie poprowadzi Maja Wojnarowicz – założycielka i właścicielka studia pracy głosem Pure Voice, gdzie zajmuje się terapią głosu osób po uszkodzeniach narządu głosu, mowy, terapią neurologiczną, wyprowadzeniem z problemów głosowych wokalistów, osoby intensywnie pracujące głosem oraz nauką śpiewu i emisją głosu.

Maja prowadzi długoterminowe wsparcie wokalnie dla pracowników mediów, aktorów, wokalistów, prawników i wykładowców współpracując z Kliniką Szyi i Głowy Optimum, Fundacją Inicjatyw Kulturalnych z oddziałami Rehabilitacji Neurologicznej oraz w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Współpracuje na stałe ze specjalistami z wielu dziedzin (lekarzami, fizjoterapeutami, muzykami). Idea jej pracy zrodziła się z wielkiej pasji i ciekawości istoty Głosu.

Po więcej szczegółów skontaktuj się ze mną bezpośrednio: kontakt@majawojnarowicz.pl i obserwuj profil na instagramie, gdzie na bieżąco wrzucam wszystkie informacje.