Skip to content Skip to footer

ŚPIEW/ REHABILITACJA

ŚPIEW/ REHABILITACJA

Uczenie to wymiana doświadczeń. Z ciekawością i szacunkiem podchodzę do każdej osoby, która chce się rozwijać wokalnie. Dla mnie nie ma znaczenia Twój poziom, czy ilość problemów z głosem ( to wręcz mnie fascynuje i dodaje motywacji). Jeżeli chcesz otrzymać konkretne narzędzia, które pozwolą Ci zrealizować Twoje marzenia i rozwijać miłość do muzyki, to chętnie pokażę Ci również jak tych narzędzi możesz używać w zależności od Twoich potrzeb.

Te zajęcia są dla Ciebie jeśli/ zapraszam Cię na zajęcia jeśli:

  • śpiewasz od lat i chcesz rozwinąć swoje umiejętności do poziomu profesjonalnego
  • profesjonalnie występujesz na scenie/ nagrywasz i chcesz czuć większą swobodę w głosie
  • uczysz się, ale czujesz w głosie trudne do zdiagnozowania przeszkody
  • miewasz problemy w komunikacji ze swoim głosem (nie spełnia Twoich oczekiwań)
  • chcesz lepiej dobierać repertuar
  • pracujesz nad głosem, ale masz za sobą trudne przejścia i chcesz wyplątać się ze złych schematów
  • zawsze marzyłaś/-łeś o śpiewaniu, ale bałeś się zacząć lub nie było takiej możliwości i w końcu chcesz zacząć się kształcić wokalnie
  • często chorujesz, zwłaszcza przed występami
  • wyczerpałaś/-łeś możliwości medycyny zachodniej, ale problem z głosem nie ustępuje
  • dotychczasowa terapia logopedyczna/ortodontyczna nie przynosi zbytnich rezultatów
opinie

Co mówią moi pacjenci

Maja to nie tylko wybitna ekspertka w swojej dziedzinie, lecz także osoba o wielkim sercu i pasji do pracy z ludźmi. Dba o mój głos od kilku lat. Jej holistyczne i pełne empatii podejście sprzyja mojemu rozwojowi i pozwala na pokonanie trudności. Polecam Maję każdemu, kto chce pracować nad swoim głosem w sposób zdrowy, przyjazny i skuteczny.

Emilia Niedzielak

aktorka

Już po paru zajęciach rozwiązaliśmy mój problem ze zmęczeniem głosu po śpiewaniu. W trakcie naszych zajęć bardzo sobie cenię holistyczne podejście – Maja pomaga mi rozumieć moje własne ciało – jak wiele jego aspektów wpływa na komfort i jakość mojego głosu. Dodatkowo świetnie balansuje środowisko pracy – z jednej strony tworzy bezpieczną i przyjazną przestrzeń, z drugiej umiejętnie wyciąga poza strefę komfortu – co jest niezbędne dla rozwoju. Z czystym sumieniem polecić zajęcia u Mai!

Paweł Maziarz

wokalista, pianista, songwriter

Bardzo polecam panią Maję!

Pracuję niecały rok i mój głos się bardzo poprawił. Wcześniej miałam ściśnięte i “przedarte” gardło. Pani Maja wyleczyła mój głos i zaczęła pracę od nowa. Dzisiaj już wiem dużo więcej o budowie gardła, przez co umiem sobie z nim radzić. Jestem bardziej świadoma błędów, które popełniam. Będę ciągle pracowała nad swoim głosem, ale tylko z panią Mają. Bardzo mądrze i ciepło przekazuje wiedzę, dzięki czemu zauważyłam wspaniałe efekty.

Antonina Gałka (14 lat)

uczennica

Współpraca z Mają jest czymś niesamowitym….kilka lat temu przyszłam z niedomykalnością strun, blokadami w głowie, płytkim oddechem i napięciami w ciele – teraz nauczona śpiewać od nowa, ze świadomością własnego ciała pracuję głosem z przyjemnością i nawet się z nim zaprzyjaźniłam:) Nigdy nie pomyślałabym, że na śpiew może składać się aż tyle różnych elementów. Maja jest nie tylko świetnym specjalistą, ale jest przede wszystkim życzliwą i ciepłą osobą, za której obecność w moim życiu jestem bardzo wdzięczna. Uleczenie relacji z głosem sprawiły, że zmienia się każdy inny aspekt mojego życia. 

Z całego serca polecam!

Maria Wróblewska

wokalistka z pasji

I met Maja at a low point, after sustaining an injury to my voice. Through numerous sessions she not only helped me to find a better, more sustainable way to sing, but she did so with care and like any great teacher, helped to give me the tools that I need to develop my technique independently. These tools aren’t suited to a particular genre, but can be utilized with all good, healthy singing. Love you Maja!

John Irvin

opera singer, pianist ( śpiewak, pianista),USA
1
2
3
4