Skip to content Skip to footer

BIZNES/ MÓWCY

BIZNES/ MÓWCY

Wyrazistość, tempo, brzmienie mowy, barwa i intonacja to ważne elementy wizerunku.

Jeśli często występujesz publicznie, stajesz przed kamerą lub pracujesz z mikrofonem musisz zdawać sobie sprawę z konieczności odpowiedniego przygotowania.

Zajęcia będą też cennym wsparciem jeśli chcesz lepiej poznać swój głos i przygotować go do pracy w mediach, na studia aktorskie. Dzięki naszej współpracy możesz też pozbyć się napięć w głosie, uwolnić go, pewniej poczuć się w jego codziennym użytkowaniu, wesprzeć swoją emocjonalność, poprawić komunikatywność, a także lepiej stawiać granice.

Jeśli jesteś profesjonalistą: logopedą, lub trenerem wokalnym, pomogę Ci zrozumieć jak jeszcze lepiej możesz pomóc swoim klientom. 

W biznesie coraz częściej stawia się na długofalowe korzyści niż szybkie działania, które mogą okazać się prowizoryczne.

Nawet jeśli natura obdarowała Cię świetnymi warunkami jeśli chodzi o łatwość wypowiadania się to zagłębiając się ze mną nieco bardziej w tę tematykę:

 • zyskasz znajomość swojego aparatu artykulacyjnego i jego trudności
 • poznasz ćwiczenia, które przygotują Twój głos do efektywnej pracy przez wiele godzin
 • nauczysz się nie męczyć niezależnie od warunków, w których przyjdzie Ci pracować
 • odnajdziesz swoją wyjątkową barwę głosu, która będzie korespondowała z Twoim wizerunkiem, a nawet wzniesie Cię do grona osób chętniej słuchanych
 • zrozumiesz dlaczego tak istotne jest połączenie oddechu, artykulacji i głosu i dlaczego samo ćwiczenie dykcji nie przynosiło pożądanych rezultatów
 • zaczniesz zauważać powiązania między Twoimi problemami zdrowotnymi a destrukcyjnymi przekonaniami, które je powodują
 • poprzez świadomy oddech i trening umiejętności odpuszczania nauczysz się lepiej zarządzać stresem
 • poznasz zasady storytellingu i autoprezentacji
 • nauczysz się pracować z mikrofonem i akustyką pomieszczeń i wykorzystywać je na swoją korzyść
 • poprowadzę Cię również jeśli Twój głos nie spełnia Twoich oczekiwań jeśli uważasz, że jest zbyt wysoki/ niski/ piskliwy/ chropowaty/ za mało kobiecy/ męski
 • możesz również liczyć na życzliwe wsparcie mojego doświadczenia jeśli mierzysz się z niespójnością Twojej tożsamości płciowej
Od wielu lat współpracuję z bardzo cenionym przeze mnie Jarosławem Kuźniarem, wspierając jego klientów w ich wyzwaniach zawodowych. Od kilku miesięcy mam przyjemność również uczestniczyć gościnnie jako specjalista od głosu i mowy w organizowanych przez niego warsztatach i szkoleniach dla ludzi biznesu. Uczymy jak w sposób jakościowy, ale swobodny przekazywać wiedzę ekspercką oraz jak najlepiej wykorzystywać i wspierać swoje naturalne predyspozycje do wystąpień publicznych. Wkrótce również premierę będzie miał długo oczekiwany podręcznik przygotowujący do wystąpień publicznych “The Host”, autorstwa Jarosława Kuźniara, do którego dołożyłam porcję wiedzy i doświadczenia dotyczącego tematyki głosu.
1
2
3
opinie

Co mówią moi klienci?