Michał Szczerbiec

Gitarzysta, Wokalista, Aktor

Autor swojej debiutanckiej płyty „Stany Skupienia” (2017) oraz płyty „Chyba Zapomniałem” (2019). Ostatnia pojawiła się w mediach: TV Polonia, Trójka Polskie Radio, Interia.pl, Głos Kultury, Polska Płyta-Polska Muzyka, Radio Dla Ciebie, Radio Olsztyn, Polskie Radio Lublin. Recenzje w branżowych pismach: Top Guitar, Teraz Rock, Twój Blues. Album zapowiadał, wydany na singlu, utwór„Nie Jestem Tylko Cieniem” (płyty są dostępne na empik.com)

Michał ma za sobą występy jako headliner na: VIII Ochota Blues Festival, XIII Praski Blues, I Warsaw Guitar Night. Na przestrzeni lat dzielił scenę z takimi artystami jak Leszek Cichoński, Janek Pentz czy Najlepszy Przekaz w Mieście. Wyróżniany i doceniany nie tylko przez publiczność ale i krytyków, autor wielu kompozycji instrumentalnych publikowanych m.in. w książce z płytą CD „Wojny Gitarowe” (2009, 2011) wydawnictwa Absonic. Kilkukrotnie wyróżniany w konkursie gitarowym „Solo Życia” organizowanym przez Mieczysława Jureckiego (Budka Suflera). Oba albumy klimatem zbliżone są do blues-rocka z charakterystycznym dla siebie brzmieniem gitary.

Michał jest także aktorem, którego można spotkać na małym ekranie w serialach i innych produkcjach TV (m.in. Ojciec Mateusz, M jak Miłość, Barwy Szczęścia)

 

MICHAŁ WYSTĘPUJE
Z MUZYKAMI
W SKŁADZIE:

Arek Osenkowski (saksofon, flet)
Jan Lipert (perkusja)
Artur Mikołajski (instrumenty klawiszowe)
Michał Szczerbiec (gitara, śpiew)

Socials